Control techniques
Úvod|O spoločnosti|Produkty|Internetový obchod|Na stiahnutie|Riešenia|Kontakt

O spoločnosti SDrive s.r.o.- frekvenčné meniče, regulované pohony, PLC


SDrive -Leader na trhu s inteligentnými meničmi a regulovanými pohonmi

Spoločnosť SDrive s.r.o. vznikla 1.9.2013, je autorizovaný distribútor frekvenčných meničov pre reguláciu otáčok motorov skupiny Emerson Industrial Automation, Control Techniques. Nami distribuované frekvenčné meniče slúžia v širokom rade aplikácií, od jednoduchých regulovaných pohonov ventilátorov, žeriavov, výťahov až po vysoko presné pohony obrábacích strojov.

SDrive s.r.o. je taktiež distribútorom pre: 
- servo, lineárne  a momentové motory od Motor Power Company 
- integrované PLC s grafickým dispejom od Horner Ireland Limited
- motion systémy od Triomotion Ltd 
- AC a DC motory vrátane prevodoviek a ďaľšieho príslušenstva

SDrive s.r.o. Vám naprojektuje , zrealizuje, alebo prípadne zrekonštruuje pohon podľa Vašej požiadavky

Partneri SDrive s.r.o.:

Control Techniques 

www.controltechniques.com

Spoločnosť Control Techniques, ktorá je súčasťou skupiny  Emerson Industrial Automation, sa úzko špecializuje na konšrukciu a výrobu frekvenčných meničov pre reguláciu otáčok motorov už od roku 1974. Control Techniques je spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá má výrobné závody a výskumno a vývojové strediská v Európe a Ázií, pohonárske strediská a distribučné firmy na viac ako 50 miestach v 35 krajinách. Tieto ponúkajú zákazníkom, servis a odborné konzultácie, ako aj  komplexný návrh systému až po dodávku na kľúč.

Motor Power Company

www.motorpowerco.it
Motor Power Company je dlhoročným Talianskym producentom na svetových trhoch v oblasti produkcie DC,AC servo, momentových , lineárnych pohonov. Spoločnosť sa zaoberá aj vlastným vývojom pohonov podľa požiadaviek zákazníka.

Horner Irland Limited

www.horner-apg.com
Horner Irland limited je dlhoročným Írskym producentom PLC systémov s integrovanou zobrazovacou jednotkou a modulárnym rozšírením vstupov a výstupov. Zabudovaným komunikačným rozhraním MODBUS RTU a MOTBUS TCP/IP je možné jednoducho integrovať do projektov automatizácie

Trio Motion Technology

www.triomotion.com
Trio Motion Technology Ltd z Veľkej Británie je dlhoročným producentom riadiacich automatov, Slúžiacich na riadenie polohovej regulácie pre jedno až 64 osé systémy ako nadstavba k regulovaným elektrickým pohonom. Svojou širokou škálou funkcií a modularitou umožňujú dobré prispôsobenie sa konkrétnej aplikácii.

   
SDrive s.r.o
L.Podjavorinskej 10/A
 Nove Mesto nad Váhom
 915 01
 Slovakia
 tel.: 00421327700369
 fax: 00421327700372
 e_mail: sdrive@sdrive.sk
web: www.sdrive.sk

IČO: 47328941
DIČ: 2023816091
IČ DPH: SK2023816091
 Č.účtu: 31 6238 5453 / 0200